Half-Life 3, як стверджує інсайдер DanielRPK (за даними ComicBook.com), розробляється як фінальна частина легендарної серії. Поки невідомо, чи означає це завершення тільки основної сюжетної лінії або кінець усієї франшизи, включно з можливими відгалуженнями.
З моменту виходу Half-Life 2 минуло понад двадцять років, і весь цей час Valve зберігала мовчання з приводу продовження.
На Reddit-форумі r/GamingLeaksAndRumours думки гравців розділилися. Дехто розчарований чутками про завершення серії й тим, що не зможе знову повернутися в її світ. Інші раді, що історія нарешті отримає логічне завершення без нових сюжетних поворотів. Решта просто хочуть, щоб проєкт нарешті вийшов.
Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що Half-Life 3 нібито вже можна пройти від початку і до кінця. За словами джерел, гра зараз перебуває на стадії оптимізації та полірування. Також стверджується, що її вміст уже визначено, а основні механіки завершено.
Хоча підтвердження від розробників, як і раніше, немає, все більше ознак вказує на те, що Valve дійсно працює над продовженням легендарної серії.