Про це заявив колишній редактор IGN Колін Моріарті (Colin Moriarty) з посиланням на свої джерела в студії:
Колін Моріарті
З огляду на все вищесказане журналісти почали припускати, що ще одне перенесення неминуче. Ситуація затьмарюється на тлі різних повідомлень із внутрішньої кухні Bungie. Різні джерела стверджують, що моральний дух команди розробників перебуває в стані занепаду, що прогресує, бо вони самі не вірять у проєкт і незадоволені своїм керівництвом, називаючи його токсичним і принизливим.
Хай там як, самі представники Bungie поки що не дали жодних офіційних коментарів на цю тему, а запуск Marathon, як і раніше, заплановано на 23 вересня поточного року. Гра заявлена для ПК(Steam), PlayStation 5 і Xbox Series.
