Співробітники Sony продовжують розширювати вплив компанії на японський ринок цифрових розваг. Сьогодні стало відомо, що Sony Group Corporation підписала угоду про стратегічне ділове партнерство з Bandai Namco Holdings.
В рамках цієї співпраці Sony придбає 16 мільйонів акцій Bandai Namco на суму 68 мільярдів ієн (приблизно 465 мільйонів доларів). Таким чином, в руках Sony опиняться 2,5% від загальної кількості випущених акцій Bandai Namco.
Ключова частина оголошення
Нобухіко Момої (Nobuhiko Momoi), виконавчий віце-президент Bandai Namco Holdings
Тосімото Мітомо (Toshimoto Mitomo), директор зі стратегії та представник керівництва Sony Group Corporation
Як саме це партнерство позначиться на майбутніх проектах — дізнаємося з часом.
