Розробники Splitgate 2 вирішили тимчасово повернути гру назад у бета-версію. У заяві на офіційній сторінці проєкту в соцмережі X команда 1047 Games зізналася, що поспішила з релізом, припустилася помилок і не змогла запропонувати геймерам належний рівень якості.
Тепер студія бере паузу до початку наступного року, щоб ґрунтовно переробити ключові елементи. У планах — переробка системи прогресії з нуля, додавання нових порталів на карти, спрощення монетизації, повернення класичних режимів і поліпшення взаємодії зі спільнотою. Девелопери пообіцяли частіше проводити плейтести та опитування, щоб краще чути гравців і робити проект «орієнтованим на спільноту».
Іан Пру і Нік Багаміан, співзасновники 1047 Games
Для перерозподілу ресурсів команда скоротить частину ролей і незабаром закриє сервери оригінальної Splitgate, щоб зберегти якомога більше співробітників і зосередитися на продовженні. Тим часом Splitgate 2 залишиться доступною, а разом з цим вийде і «Глава 3» з пріоритетними виправленнями.
«За ці роки було багато труднощів і помилок, але ми багато чому навчилися і не втрачаємо рішучості зробити Splitgate такою, якою вона повинна бути. Ця гра — наше життя, і ми не хочемо іншого шляху. Попереду багато роботи, але ми не здаємося.
Ми занадто любимо цю гру і цю спільноту, щоб коли-небудь кинути. І не кинемо.»
Іан Пру і Нік Багаміан
Нагадаємо, раніше стало відомо, що студія зіткнулася зі звільненнями, а співзасновники відмовилися від своїх зарплат. Але, незважаючи на труднощі, 1047 Games обіцяє, що Splitgate 2 ще покаже себе — тільки тепер без поспіху.
Splitgate 2 вийшла на ПК (Steam, Epic Games Store, Microsoft Store), Xbox і PlayStation.

