У 2013 році компанія Starbreeze порадувала аудиторію «Дивовижним» кооперативним бойовиком PayDay 2, який після успішного старту ще довгі роки обростав додатковим контентом. На жаль, останнім часом репутацію гри зіпсувало рішення розробників впровадити щомісячну підписку, що відкриває доступ до всіх DLC.
Всього за пару днів гравці обрушили недавні огляди в Steam до «змішаної» позначки в 52%, розкритикувавши студію за жадібність. Масла у вогонь підлив і той факт, що за кілька тижнів до впровадження передплати Starbreeze значно підвищила вартість PayDay 2: Infamous Collection — останнього видання гри, що включає всі доповнення.
Рев'ю-бомбінг вже приніс свої плоди — по-перше, Starbreeze повернула колишню вартість Infamous Collection, а по-друге, студія запустила розпродаж франшизи PayDay в Steam, який триватиме до 29 вересня. Негайне виправдання надійшло від Густава Ніссера (Gustav Nisser) — голови комерційного відділу Starbreeze. Він стверджує, що підвищення ціни Infamous Collection абсолютно випадково збіглося з впровадженням передплати, і студія винна в «недостатній комунікації з гравцями».
Саму підписку Ніссер позиціонує як «альтернативу, що надає гравцям більшу гнучкість у ознайомленні з великим контентом PayDay 2».
Густав Ніссер
Зрозуміло, що такі аргументи не вразили геймерів, які все ще звинувачують Starbreeze в бажанні вичавити з PayDay 2 якомога більше грошей на тлі не найуспішніших показників триквела.

