Спільнота довго просила, і нарешті Valve прислухалася — Steam Deck отримав можливість здійснювати активні завантаження при вимкненому екрані. Правда, поки що ця функція доступна тільки в «бета-версії».
Новий енергоефективний режим позбавляє користувачів необхідності залишати консоль повністю увімкненою для завантаження ігор та оновлень. Функція активується автоматично при підключенні до електромережі, але при використанні акумулятора її теж можна увімкнути. Для цього необхідно перейти в налаштування живлення.
Опція з енергозбереженням вмикається двома способами:
Як зазначили в Valve, в даному режимі Steam Deck не засинає повністю. Якщо натиснути на будь-яку кнопку або просто поворухнути пристрій, на екрані відобразиться статус завантаження і його прогрес. За бажанням можна повернути пристрій у звичайний режим роботи або залишити завантаження у фоновому режимі. Steam Deck у такому режимі повністю не розрядиться — якщо рівень заряду опуститься нижче 20 %, девайс автоматично перейде в повноцінний сплячий режим.
Випробувати нововведення можна в бета-галузі або в режимі превью на Steam Deck. Valve закликає залишати відгуки про функцію і ділитися думками.


