Sony оголосила, що за два тижні організує пряму трансляцію State of Play. Презентація триватиме понад годину, а головною подією програми стане розширений показ Marvel’s Wolverine.
Автори «Росомахи» поділяться новими подробицями та покажуть, з якою жорстокістю й безжалісністю бореться Логан. Нагадаємо, реліз Marvel’s Wolverine заплановано на 15 вересня виключно на PS5.
Крім Insomniac Games, на захід завітають і інші «топові студії з усього світу». На вас чекають новини, анонси та геймплейні демонстрації.
Приєднуйтесь до трансляції 3 червня о 00:00 на YouTube та Twitch.


