Activision тимчасово відключила мережеві функції Call of Duty: WWII у Microsoft Store на ПК. Формально — «для розслідування проблеми», фактично — через небезпечні вразливості. У Мережі поширюються відео, де гравці втрачають контроль над своїми комп'ютерами просто під час матчу.
Йдеться про RCE-експлойти — вразливості віддаленого виконання коду, що дають змогу зловмисникам керувати системою жертви. Повідомлення про подібні атаки стали особливо масовими після того, як шутер 2017 року потрапив до каталогу Game Pass. Однак, за твердженням гравців, ці дірки існували вже кілька років.
Незважаючи на серйозність ситуації, офіційний акаунт Call of Duty назвав те, що відбувається, просто «проблемою», що викликало хвилю критики. Користувачі в соцмережах вимагають від видавця не замовчувати загрозу і визнати, що йдеться про серйозну прогалину в безпеці.
Один із незадоволених гравців в X під ніком Kaine Richardson
Геймери побоюються, що подібна доля може очікувати й інші старі частини серії. У співтоваристві давно відомо, що в багато класичних Call of Duty банально небезпечно грати — вони схильні до читань і хаосу в лобі, але у випадку з WWII ситуація вийшла за рамки банального чітерства.
Activision поки не дала конкретних коментарів з приводу масштабів проблеми і термінів усунення загрози.


