Фанати розділилися: одні переконані, що це навмисний тизер з огляду на любов Capcom до пасхалок, інші вважають це випадковістю та/або надмірною фантазією спільноти. Офіційного підтвердження немає, тому ставтеся зі скепсисом до «знахідки».
Проте, чутки про потенційну Resident Evil 9 вже давно розбурхують уми. За інформацією інсайдерів, продовження Village обіцяє стати «переосмисленням» серії, порівнянним із Resident Evil 4 і 7, і може запропонувати відкритий світ. Головними героями нібито стануть Леон і Джилл. Протягом гри кожного переслідуватиме свій монстр на кшталт Немезіса. У Леона це буде така собі «козлолюдина».
