Керівництво Ubisoft продовжує планомірне скорочення внутрішніх підрозділів на тлі масштабної реорганізації, покликаної знизити витрати ще на 100 мільйонів євро протягом двох років. Цього разу дісталося розробникам з Red Storm Entertainment, які розпрощалися з 19 співробітниками.
Про свіже скорочення оголосили журналісти IGN, які отримали інформацію від представника самої Ubisoft:
Ubisoft
Відомо, що всі постраждалі працювали над Rainbow Six: Siege, яка минулого місяця отримала найбільше оновлення і стала умовно-безкоштовною. Окреме повідомлення звільненим надійшло від Елізабет Ловерсо (Elizabeth Loverso) — керуючого директора Red Storm Entertainment. Вона заявила, що «ці зміни непрості, але вони необхідні для забезпечення довгострокової стійкості студії та реструктуризації відповідно до стратегічних цілей».
В даний час Red Storm Entertainment працює над декількома неанонсованими проектами після скасування The Division: Heartland і Splinter Cell VR.