Phoenix Game Productions оголосила дату виходу свого кіберпанк-екшену від першої особи Tokyo Underground Killer. Розробники проекту надихалися образами «психоделічного сну». Гра з'явиться на комп'ютерах 5 вересня і коштуватиме $9,99. Версії для Xbox Series і PlayStation 5 теж в планах, але їх реліз поки не призначений.
Гравці приміряють на себе роль Кобаясі, відомого як «Вампір Сіндзюку» — найманого вбивці могутнього синдикату Гокураку. Йому доведеться прорубати собі шлях через темні провулки Токіо і битися з десятьма босами — від божевільних якудза до мстивих ідолів і харизматичних лідерів культів. У бою можна використовувати блискавичні удари катаною, 10 надприродних «кривавих» здібностей на зразок вогняних торнадо або висмоктування життєвої енергії, а також відкривати нові вміння.
Світ Tokyo Underground Killer поєднує в собі неонові вогні і нещадну жорстокість: від дощових вуличок Сіндзюку до хаотичних вітрин Акіхабари. Сюжет подається через майже сотню унікальних комікс-панелей, створених художником Гансом Штайнбахом (Hans Steinbach), а саундтрек написав культовий композитор Ендрю Халшульт (Andrew Hulshult). Озвучка доступна англійською та японською мовами, причому в японській версії бере участь легендарний Хідекацу Сібата (Hidekatsu Shibata), відомий за легендарними серіалами «Наруто», «Ван-Піс» і «Драконяча перлина».
За словами розробників, це не просто історія кривавих розборок в підпіллі — Кобаясі доведеться пройти шлях самопізнання, повний чорного гумору, несподіваних поворотів і нестримного екшену.
Розривати лиходіїв на дрібні шматочки в Tokyo Underground Killer можна буде на ПК в Steam. Для всіх зацікавлених розробники підготували демоверсію.


