Розробники State of Decay 3 зазначали, що нова гра в жанрі «зомбі-виживання» підтримуватиме онлайн-кооператив на чотирьох гравців. У свіжому ролику ютубер Брайан Менард (Brian Menard) розкрив подробиці про мультиплеєр.
З відео можна дізнатися такі подробиці:
State of Decay 3 вийде у 2027 році на ПК (Steam) та Xbox Series, включаючи Game Pass.


