Columbia Pictures та Constantin Film представили дебютний тизер-трейлер майбутнього фільму за мотивами «Resident Evil». Режисером картини є Зак Креггер (Zach Cregger), який раніше відзначився фільмами жахів «Зброя» та «Варвар».
Фільм розповість про кур'єра Браяна, який розвозить ліки. Мимоволі він опиняється посеред моторошного хаосу і змушений докладати всіх зусиль, щоб залишитися в живих. Головну роль у новій «Обителі зла» виконав Остін Абрамс (Austin Abrams; «Зброя»).
Креггер готує не пряму адаптацію ігор серії, а щось більш авторське і без тісного зв'язку з першоджерелом. Немає ні знайомих героїв, ні звичних монстрів на кшталт лізунів. Глядачам варто налаштуватися на «захоплююче і моторошне переосмислення» франшизи, пишуть автори стрічки.
В інтерв'ю Зак Креггер уточнив, що у фільмі буде багато відсилань, а кого не буде, так це Немезіса. Дія фільму відбувається в тому ж часовому проміжку, що й друга частина Resident Evil. «Ну, ви знаєте — та сама легендарна ніч у Раккун-Сіті. А ми просто розповідаємо іншу історію, яка цілком могла б відбуватися паралельно з нею», — поділився режисер.]
Прем'єра в закордонних кінотеатрах запланована на 18 вересня 2026 року.

