Через трохи більше ніж рік після релізу життєвий цикл умовно-безкоштовного шутера XDefiant добіг кінця. Ubisoft остаточно закрила сервери гри і зняла її з усіх віртуальних прилавків.
Про неминучу смерть проєкту компанія повідомила ще в грудні, випустивши останню порцію додаткового контенту.
Грудневий коментар виконавчого продюсера XDefiant Марка Рубіна (Mark Rubin)
Незважаючи на провал, Ubisoft аж ніяк не має наміру зав'язувати з розробкою ігор-сервісів, про що в тому самому повідомленні заявила Марі-Софі де Вобер (Marie-Sophie de Waubert) — директорка компанії зі студій і портфоліо. За її словами, сервіси все ще є основою стратегії Ubisoft, яка підкріплена успіхами Rainbow Six, The Crew і For Honor.