Схоже, сумна новина про перенесення Grand Theft Auto VI поширилася далеко за межі геймерських кіл. Польські парламентарі теж помітили, що реліз знову кудись переїхав — і явно цим незадоволені.
Rockstar Games нещодавно оголосила, що реліз довгоочікуваної GTA VI знову відкладається — тепер до 19 листопада 2026 року. Гра вже переносилася двічі: спочатку з 2025-го на травень 2026-го, а тепер ще на півроку пізніше.
Депутат партії «Конфедерація свободи і незалежності» Вітольд Туманович (Witold Tumanowicz) вийшов на трибуну, щоб озвучити цю «тривожну новину». На записі, який швидко став вірусним, політик з (майже) серйозним виглядом заявив:
Несподівано його підтримав колега з партії «Право і справедливість» Павел Шрот (Paweł Szrot), який відповів: «Я поважаю подібні заяви, пане депутат».
Інтернет миттєво підхопив момент — геймери по всьому світу жартують, що тепер розчарування від перенесення GTA VI стало офіційно політичною справою. Один з користувачів X написав: «Навіть парламенти чекають GTA VI. Ось що значить по-справжньому культова серія».
І дійсно, жодна інша гра не викликає такої бурхливої реакції. Навіть очікування The Elder Scrolls VI навряд чи можна порівняти з бажанням людей познайомитися з шостою частиною «Великого автокрадія». А тепер, схоже, чекати GTA VI разом з фанатами будуть і депутати польського Сейму.

