Nintendo має намір значно збільшити випуск Nintendo Switch 2. За даними Bloomberg, японська компанія планує випустити 20 мільйонів консолей до березня 2027 року.
У фінансовому звіті, опублікованому раніше цього місяця, Nintendo заявила, що очікує продажів 16,5 мільйона Switch 2 у наступному фінансовому році, який триватиме до квітня 2027-го. Це менше, ніж показник попереднього року, коли компанія реалізувала 19,86 мільйона пристроїв. Тепер же, за даними Bloomberg, Nintendo планує збільшити обсяги виробництва до 20 мільйонів Switch 2 — приблизно на 20 % більше попереднього прогнозу.
Аналітики вважають, що Nintendo свідомо занижує очікування, щоб пізніше перевершити власні прогнози. За словами експерта Серкана Тото (Serkan Toto), компанія вже використовувала таку стратегію в минулому фінансовому році.
На тлі зростання виробництва Nintendo нещодавно оголосила і про підвищення цін на Switch 2 відразу в декількох регіонах. З 1 вересня 2026 року консоль у США подорожчає на $50 — до $499,99. У Європі вартість збільшиться на 30 євро, а в Канаді — на 50 канадських доларів.
У Японії нові ціни набудуть чинності вже наступного тижня. Там практично все актуальне «залізо» Nintendo подорожчає приблизно на 10 тисяч ієн. Подорожчання торкнеться і регіональної версії Switch 2, і OLED-моделі, і Switch Lite. Компанія пояснила зміни «ринковими умовами» та переглядом глобальної бізнес-стратегії. При цьому Nintendo явно розраховує зберегти високий попит на платформу навіть після підвищення цін.
Паралельно компанія продовжує нарощувати бібліотеку ексклюзивів для системи. Вчора Nintendo випустила Yoshi and the Mysterious Book — новий платформер, який західна преса вже встигла тепло прийняти.