Capcom звернулася до гравців з проханням не дивитися і не поширювати матеріали, що витекли, про Resident Evil Requiem. Компанія заявила, що вже виявила безліч відео, отриманих «несанкціонованим способом», і має намір видаляти такі ролики та виносити попередження їх авторам.
Повідомлення з'явилося в офіційному японському акаунті серії Resident Evil в X. Видавець підкреслив, що публікація геймплею до релізу порушує авторські права і псує враження тим, хто чекає на вихід.
Акаунт серії Resident Evil в X
Resident Evil Requiem виходить 27 лютого, проте фізичні копії вже з'явилися у продажу раніше часу. Через це в Мережі почали з'являтися спойлери — як на відеохостингах, так і на форумах на кшталт Reddit.
Раніше гейм-директор проекту Акіфумі Наканісі (Akifumi Nakanishi) розповідав, що гра ділить увагу між двома героями майже порівну. Лінія Грейс робить акцент на хоррор і напругу, а сегменти за Леона пропонують більш динамічний екшен з акцентом на перестрілки.
Помацати новий «резик» своїми руками можна буде на ПК (Steam, Epic Games Store), Xbox Series, PlayStation 5 і Nintendo Switch 2.