Resident Evil Re: Verse остаточно пішла в офлайн — Capcom вимкнула сервери мультиплеєрного бойовика за легендарним зомбі-всесвітом. У день закриття в грі одночасно перебувало лише 96 осіб.
Re: Verse запустили у 2022 році. Геймерам пропонували битви за культових героїв і монстрів франшизи, класичний «командний бій» і кілька незвичайних режимів. Але ні фанати, ні новачки в грі не затрималися — вже протягом першого місяця онлайн проєкту в Steam просів з 2 115 до 408 осіб, а пізніше стабільно тримався нижче 100.
Про закриття тайтла Capcom оголосила ще в лютому. Компанія подякувала гравцям, які залишилися, і повідомила, що проєкт і весь додатковий контент для нього більше не можна буде запустити. В останні місяці в Re: Verse набиралося лише по 17-19 осіб на добу, тож сплеск до 96 користувачів можна вважати «фінальним спалахом» активності.
Важливими причинами провалу вважають брак контенту на старті, не надто високу якість самого проєкту, невідповідність Re: Verse тону серії та агресивну монетизацію, яка відлякала навіть лояльних шанувальників. Поки Resident Evil Re: Verse відходить в історію, Capcom зосередилася на новій частині серії — Resident Evil: Requiem.
