Студія Byte Barrel, відома за серією Forgive Me Father, представила новий проєкт — DIOXIDE. Це тактичний шутер від першої особи з елементами соулслайку, дія якого розгортається у похмурому світі майбутнього. Дата виходу поки що не оголошена.
Події DIOXIDE відбуваються в антиутопічному мегаполісі, який руйнується під тягарем промислового занепаду та влади безжальної корпорації. Люди тут давно перетворилися на витратний матеріал величезної системи. Однак головний герой отримує модуль Core-ID, що дозволяє повертатися до життя після смерті. Через це він миттєво стає головною ціллю для влади і отримує шанс кинути виклик встановленому порядку.
Геймерам доведеться досліджувати кілька районів міста — від задимлених виробничих комплексів до токсичних нетрів та охоронюваних кварталів еліти. Кожен із них приховує смертельні загрози та ресурси, необхідні для подальшого просування. На шляху зустрінуться масово вироблені мисливці та карателі, створені для придушення будь-якого опору.
Однією з ключових особливостей стане розвинена система модифікації зброї. Гравці зможуть збирати власний арсенал і налаштовувати його за допомогою різних модулів та поліпшень. Крім того, DIOXIDE запропонує будівництво та розвиток таємного притулку для тих, хто вижив. Він стане базою операцій і важливим елементом довгострокового прогресу.
Розробники також обіцяють моральні дилеми. Ресурсів постійно бракуватиме, тому доведеться вирішувати, чи допомагати своїй спільноті, чи використовувати людей заради особистої вигоди та посилення впливу.
Генеральний директор Byte Barrel Ернест Крістіан (Ernest Krystian)
Боротися проти жорстокої системи в DIOXIDE можна буде тільки на ПК у Steam. Демоверсія проєкту стане доступною у третьому кварталі 2026 року.


