Платформер Donkey Kong Bananza, який вийде наступного тижня ексклюзивно для Nintendo Switch 2, на ранніх етапах створювався зовсім не під нове покоління консолі. Як розповів продюсер проекту Кента Мотокура (Kenta Motokura) в інтерв'ю IGN, спочатку гру планували випустити на першій Switch, але в якийсь момент команда зрозуміла — технологія руйнування світу вимагає більш потужного «заліза».
Гейм-директор Кадзуя Такахасі (Kazuya Takahashi) пояснив: в основі Bananza лежить концепція «безперервного руйнування» — гравець зносить частину оточення, отримує нагороду, а потім руйнує ще і так далі. Щоб досягти дійсно ефектної і масштабної реалізації цієї ідеї, розробники вирішили перенести проект на Switch 2. За їх словами, саме нове «залізо» дозволило наповнити рівні безліччю унікальних матеріалів і реалізувати вражаючі зміни оточення в реальному часі.
Кадзуя Такахасі
При цьому справа не тільки в потужності. Розробників надихнули і нові можливості самої консолі. Наприклад, в кооперативі другий гравець може керувати Пауліною за допомогою миші і активувати її вокальні атаки. А в режимі DK Artist доступне ліплення величезних воксельних скульптур — теж за допомогою миші.
До слова, Donkey Kong Bananza — не єдиний проект Nintendo, який змінив платформу на ходу. До релізу стало відомо, що Mario Kart World також починали розробляти для оригінальної Switch, але пізніше перенесли на Switch 2 заради підтримки 24 гравців і повноцінного відкритого світу.
Влаштовувати хаос руйнування в Donkey Kong Bananza можна буде з 17 липня тільки на Nintendo Switch 2.
