Techland оголосила про перенесення Dying Light: The Beast — замість 22 серпня зомбі-екшен стартує 19 вересня. Причиною для перенесення стало бажання витратити більше часу на доопрацювання гри.
Розробники розуміють, що ця новина мало кого порадує, але «досвід команди показав, наскільки важливе перше враження». «Всього чотири додаткові тижні дозволять нам доопрацювати фінальні деталі, які створюють різницю між хорошим і чудовим», — йдеться в повідомленні від Techland.
Додатковий час витратять на те, щоб поліпшити баланс геймплейних елементів, підвищити зрозумілість інтерфейсу, відточити якість фізики, доопрацювати кат-сцени та анімації персонажів та інше.
Щоб публіка не занудьгувала, в Techland пообіцяли регулярно ділитися новинами протягом літа. Крім того, відвідувачі gamescom зможуть ознайомитися з демоверсією. Нагадаємо, виставка пройде в Кельні з 20-го по 24 серпня.
Dying Light: The Beast готується для ПК (Steam, Epic Games Store), PlayStation 5 і Xbox Series.

