Гейм-директор третьої частини ремейку Final Fantasy VII Наокі Хамагуті (Naoki Hamaguchi) пояснив, чому мультиплатформенний реліз не позначиться на якості гри. У розмові з Automaton він відповів на побоювання геймерів, які вважають, що орієнтація на Xbox Series S і Nintendo Switch 2 може «потягнути вниз» всі інші версії проекту.
Хамагуті прямо заявив: підтримка декількох систем «ніяк не знизить якість третьої частини». За його словами, команда спочатку будує процес інакше — вона не робить проект під одну консоль з подальшою адаптацією під інші. Розробники оптимізують гру під кожну платформу окремо і вичавлюють максимум з доступного «заліза».
Гейм-директор детально розібрав, як команда працює з різними елементами «заліза» — процесором, відеокартою, оперативною пам'яттю і носіями даних. Він зазначив, що версія для Switch 2 виходить на ключах-картриджах, тому розробникам не довелося йти на компроміси і стискати обсяг гри, щоб вмістити її на фізичний картридж.
З оперативною пам'яттю у Switch 2 проблем немає. У Xbox Series S обмеження суворіші, але студія оптимізує кожну платформу окремо. Тому ліміти однієї системи не призводять до скорочення на інших.
Що стосується процесора, у команди є чіткий принцип: якщо гра працює в 30 fps на Switch 2 або Xbox Series S, то на більш потужному пристрої вона повинна видавати 60 fps.
Наокі Хамагуті
Говорячи про відеокарти, Хамагуті підкреслив: команда не підганяє асети під мінімальні вимоги. Спочатку їх створюють для максимально потужної конфігурації, а вже потім поступово масштабують проект вниз — до найслабшого підтримуваного пристрою. Провідною платформою при розробці служить високопродуктивний ПК.
За внутрішньою класифікацією студії навіть PS5 і PS5 Pro відносяться до «середнього

