Techland поділилася вражаючою статистикою по Dying Light: The Beast — всього за неповні два тижні гравці перебили 2,28 мільярда ходячих мерців. Лідирують за кількістю вбивств користувачі з США, а відразу за ними йдуть геймери з Китаю.
Але зомбі теж дають відсіч. За даними студії, мерці встигли прикінчити гравців, що блукають по похмурих локаціях The Beast, майже 169 тисяч разів.
За 12 днів користувачі награли 25,6 мільйона годин, проїхали 19,6 мільйона кілометрів за кермом, розчавили 334,7 мільйона заражених і поставили 3,6 мільйона хедшотів з револьвера.
Гравці також кинули у ворогів 23,6 мільйона коктейлів Молотова, прописали 176,7 мільйона ударів ногою і зламали 77,1 мільйона одиниць зброї.
Dying Light: The Beast вийшла у вересні і отримала теплий прийом. Оглядачі називають її однією з кращих зомбі-ігор останніх років.
Якщо вірити статистиці сайту howlongtobeat, сюжетна кампанія «Біста» проходить десь за 15 годин. А ось при бажанні зібрати всі досягнення і виконати побічні завдання можна провести в грі трохи більше 40 годин.
Розкрити звірячу натуру Кайла Крейна в Dying Light: The Beast можна на ПК (Steam, Epic Games Store), Xbox Series і PlayStation 5.


