Sony Interactive Entertainment оголосила, що після 28 років роботи один із засновників Sucker Punch Брайан Флемінг (Brian Fleming) залишає студію. У січні на чолі команди стануть Джейсон Коннелл (Jason Connell) та Едріан Бентлі (Adrian Bentley).
Майже за три десятки років Флемінг доклав руку до багатьох яскравих релізів Sucker Punch, таких як серії Sly Cooper, inFAMOUS і Ghost. Чи збирається він завершити кар'єру в геймдеві — невідомо.
Sony запевнила, що, незважаючи на зміну керівництва, Sucker Punch продовжить випускати амбітні ігри з яскравими персонажами. Корпорація також відзначила значний досвід нових лідерів:
Що стосується другого співкерівника Ghost — Нейта Фокса (Nate Fox), то його посада залишиться колишньою.
