Група хакерів ShinyHunters заявила, що опублікує викрадені дані Rockstar Games. За словами зловмисників, компанія не виконала вимоги щодо викупу у встановлений термін.
Про атаку стало відомо у вихідні. Тоді хакери стверджували, що отримали доступ до даних студії через хмарні сервіси і вимагали оплату до 14 квітня. Тепер вони повідомили BBC, що мають намір оприлюднити інформацію у відкритий доступ.
У Rockstar підтвердили факт злому. У компанії заявили, що витік торкнувся лише обмеженого обсягу внутрішніх даних і не вплине ні на роботу студії, ні на гравців.
Зміст викрадених матеріалів не розкривають. Ймовірно, мова може йти про фінансові звіти, маркетингові плани, контракти та інформацію про витрати користувачів. При цьому витік, найімовірніше, не стосується ігрових файлів.
Нагадаємо, Rockstar не вперше стикається з хакерськими атаками. У 2022 році негідники виклали в Мережу ранні матеріали щодо Grand Theft Auto VI. Цього разу, судячи з усього, збиток не такий масштабний, але приємного все одно мало.
