З моменту анонсу в 2021 році Marvel’s Wolverine не показувала носа з офісу Insomniac Games. Проте, через витік інформації спільнота дізналася про гру навіть більше, ніж потрібно. Судячи з доповіді інсайдера Тома Хендерсона (Tom Henderson), розробники оговталися від удару і готові офіційно показати «Росомаху» публіці.
Одне з джерел Хендерсона повідомило, що Sony збирається провести State of Play ближче до кінця вересня. Раніше на цей же термін вказав журналіст Джефф Грабб (Jeff Grubb).
Інший інформатор повідомив, що Marvel's Wolverine «практично точно» стане частиною вересневого заходу. Новий трейлер гри вже готовий. Якщо ж «Росомаха» пролетить повз State of Play, то ролик покажуть протягом наступних двох-трьох місяців. На думку відразу спадає церемонія The Game Awards, запланована на 12 грудня.
Нагадаємо, Marvel's Wolverine готується для PlayStation 5. Терміну релізу команда не називала, але документи, що просочилися, свідчили, що гра запланована на кінець 2026 року.
Що стосується інших потенційних гостей State of Play, Хендерсон перерахував багатостраждальну Marathon, Phantom Blade Zero, Ghost of Yōtei і Intergalactic: The Heretic Prophet. Крім того, можуть показати метроїдрейв по God of War. Також журналіст підтвердив, що нова частина основної серії «Бога війни» вже в розробці.

