Гейм-директор оригінальної Resident Evil 2 Хідекі Камія (Hideki Kamiya) зізнався, що нова частина серії лякає його настільки, що він не може спати. Розробник запропонував додати в Resident Evil Requiem спеціальний «нестрашний режим».
Камія обговорював гру разом з колегами зі своєї студії Clovers. Під час розмови він зазначив, що хотів би проходити такі проекти без елементів хоррору. Один із співробітників зауважив, що подібна функція позбавила б серію сенсу. У відповідь Камія пожартував: йому цікаві головоломки і бойова система, а ось лякатися він зовсім не хоче.
Розробник навіть описав, як міг би виглядати такий режим. За його словами, зомбі могли б стати милими, кров — перетворюватися на пелюстки сакури, а похмуру музику замінили б більш бадьорі мелодії. У такому форматі, вважає Камія, гравці могли б спокійно насолоджуватися загадками і битвами.
Девелопер також зізнався, що хотів би пройти Resident Evil Requiem, але атмосфера хоррора заважає. За словами гейм-дизайнера, гра настільки лякає, що після неї він не може спокійно спати один.
Тим часом проект продовжує дивувати. Resident Evil Requiem продалася тиражем понад п'ять мільйонів копій менше ніж за тиждень і встановила новий рекорд серії за одночасним онлайном в Steam.
Сам Камія зараз працює над продовженням Okami разом зі студією Clovers.

