Вийшла Highguard — фрітуплейний командний рейд-шутер від студії Wildlight Entertainment, яку заснували колишні співробітники Respawn Entertainment. Проект став заключним анонсом церемонії The Game Awards 2025 і відразу ж зник з радарів аж до дня запуску. Втім, цього було достатньо — натовп геймерів кинувся оцінювати гру і в підсумку виявився розчарованим.
Чому в Wildlight Entertainment не стали вкладати кошти в маркетинг, обмежившись лише появою на TGA? Як пояснив віце-президент студії з продуктів та видавничої діяльності Джейсон Торфін (Jason Torfin), спочатку Highguard мали випустити без будь-яких попередніх анонсів — так званим «шедоудропом».
Торфін заявив, що завдяки незалежності Wildlight і виваженому підходу до бізнесу у команди є справжня свобода дій. Ставити на перше місце лише комерційний успіх розробники не хочуть, оскільки впевнені — сліпа гонитва за ним у дев'яти з десяти випадків обертається провалом. Тож Highguard планували випустити гру по-тихому, щоб «гра говорила сама за себе».
Однак колектив змінив своє рішення після пропозиції від продюсера і ведучого TGA Джеффа Кілі (Geoff Keighley). Йому так сподобалася гра, що він захотів анонсувати її на своєму івенті.
Джейсон Торфін
Доступ до Highguard для всіх бажаючих відкрився ввечері 26 січня. Вже через годину після запуску піковий онлайн в Steam майже досяг позначки в 100 тисяч одночасних гравців, але потім пішов на спад. Причин для цього може бути кілька.
Як пишуть у відгуках, Highguard погано оптимізована, часто вилазять різного роду помилки і люди відчувають проблеми з входом. Крім того, після пари зіграних матчів деякі користувачі ловлять себе на думці, що місцеві карти занадто великі для формату «3 на 3», а також зізнаються, що не розуміють, на кого


