Багато хто, включаючи місцевих журналістів, були впевнені, що Marvel’s Wolverine стане частиною наступної презентації State of Play. Однак запал довелося стримати — схоже, в Insomniac Games вирішили пропустити трансляцію.
Анонсуюча замітка від Sony говорить, що на глядачів чекає захід тривалістю більше години з новинами, показом геймплею та анонсами як від сторонніх команд, так і від внутрішніх. Marvel's Wolverine, що готується до релізу в 2026-му, відмінно вписалася б у цей карнавал, але у Insomniac якісь інші плани.
На це вказує твіт від офіційного акаунта студії. Відповідаючи одному з фанатів, який запитав, коли чекати новин про Marvel's Wolverine, представник Insomniac написав: «Навесні 2026 року».
Презентація State of Play відбудеться вже через пару днів, що точно не вписується в весняний термін. Можливо, пізніше грі про Росомаху присвятять окрему трансляцію, як це було з Ghost of Yōtei або 007 First Light. Втім, якщо вірити інсайдерам, на State of Play можуть показати дещо від Sony Santa Monica. Пряме включення заплановано на 00:00, 12 лютого.
