Чергова новина про звільнення в ігровій індустрії знову стосується Ubisoft. Цього разу компанія вирішила скоротити близько 40 робочих місць у підрозділі в Торонто, який займається виробництвом ремейку Splinter Cell.
Це приблизно 8% від усього складу Ubisoft Toronto. Спочатку про звільнення повідомили самі розробники, а потім цю інформацію підтвердили представники компанії:
Незважаючи на звільнення, ремейк Splinter Cell як і раніше знаходиться в розробці. Проєкту вдалося уникнути недавню серію скасувань, проте термінів релізу у нього як і раніше немає. Востаннє про гру повідомляли наприкінці минулого року, коли крісло гейм-директора знову зайняв Девід Грівел (David Grivel).
