Марк-Алексіс Коте (Marc-Alexis Côté) працював над серією Assassin’s Creed на різних посадах понад 20 років, а в 2022 році обійняв посаду керівника всієї франшизи. Кілька днів тому стало відомо, що Коте залишив свою посаду, а тепер він уточнив, що його змусили це зробити.
У внутрішньому листі боси новоствореної Vantage Studios — підрозділу Ubisoft, якому передали франшизи Assassin’s Creed, Far Cry і Rainbow Six, — повідомили, що Коте отримав пропозицію обійняти одну з керівних посад у новому відділенні, але той відмовився і пішов з компанії.
Через три дні після цієї новини Марк-Алексіс Коте поділився своїм поглядом на ситуацію. Він подякував колишнім колегам, які зв'язалися з ним, за теплі слова і поділився, що багатьох здивувало його рішення піти з Ubisoft. Однак, якщо вірити Коте, це твердження не зовсім вірне, оскільки сам він не став би відмовлятися від своєї колишньої посади.
Марк-Алексіс Коте
Далі екс-керівник підкреслив, що не ображений на Ubisoft, оскільки провів у ній більшу частину своєї кар'єри. Компанія познайомила його з талановитими людьми, разом з якими Коте міг створювати дивовижні світи. «Я не пішов. Я обіймав свою посаду доти, доки в Ubisoft не попросили мене звільнити її», — написав він.
Нагадаємо, в листі для співробітників керівники Vantage Studios Чарлі Гіймо (Charlie Guillemot) і Крістоф Деренн (Christophe Derennes) висловили розчарування через рішення Коте піти. Але вони все одно «розуміють і з повагою ставляться до того, що у Коте були власні очікування і пріоритети, пов'язані зі створенням Vantage Studios і її майбутнім».
