Днями ще один ветеран японської ігрової індустрії оголосив про свій відхід. Цього разу Nintendo втратила Горо Абе (Goro Abe) — гейм-директора серії WarioWare.
Абе приєднався до компанії в далекому 1999 році в ролі програміста Wario Land 4. Пізніше завдяки проявленим лідерським якостям йому довірили розвиток цілей серії простеньких пазл-ігор WarioWare. Як виявилося, Абе пішов не тільки з Nintendo, але і з усієї індустрії. Замість розробки ігор він тепер буде викладати в якості професора в університеті електрозв'язку в Осаці.
Горо Абе
Абе далеко не єдиний розробник, який пішов з Nintendo в останні місяці. Наприклад, у січні про відставку повідомили Кенсуке Танабе (Kensuke Tanabe) і Хідекі Конно (Hideki Konno), які працювали над Metroid Prime, Paper Mario, Mario Kart, залізом для 3DS тощо.