Момент, коли глядачі зможуть знову зануритися в мультиплікаційну версію Найт-Сіті, наближається. Автори аніме-серіалу Cyberpunk: Edgerunners оголосили, що відвідають виставку Anime Expo 2026, щоб поділитися свіжою інформацією про проєкт.
Панель, присвячена другому сезону Cyberpunk: Edgerunners, відбудеться 4 липня о 05:30 за московським часом і триватиме 80 хвилин. У заході візьмуть участь шоуранер Бартош Штибор (Bartosz Sztybor), режисер Кай Ікарасі (Kai Ikarashi), виконавчий продюсер (Saya Elder) Сайя Елдер та кілька особливих гостей.
Учасники панелі поговорять про процес створення першого сезону аніме-серіалу, обговорять реакцію глядачів на нього, а також розкажуть про те, як йдуть справи з Cyberpunk: Edgerunners 2. Присутнім на виставці відвідувачам обіцяли показати ексклюзивні кадри продовження. Поки що CD Projekt RED і студія TRIGGER продемонстрували лише логотип другого сезону та перший промо-постер.
Anime Expo 2026 відбудеться в Лос-Анджелесі з 2 по 5 липня. Також у заході візьмуть участь представники Digital Extremes (Warframe), автори аніме «Фрірен, що проводжає в останню путь» та інші колективи.

