Портальний шутер Splitgate 2 не до кінця пропекся, через що розробникам з 1047 Games довелося повернути його в «бету». Команда оголосила, що цей період закінчиться раніше, ніж планувалося.
Сервери «бети» відключать 4 грудня, тоді ж завершиться поточний сезон і закінчиться термін бойових пропусків. Повноцінний перезапуск Splitgate 2 відбудеться в тому ж місяці. Раніше в 1047 Games готувалися до повернення шутера на початку 2026 року. Залишився тиждень — останній шанс вплинути на те, як буде виглядати підсумкова версія Splitgate 2.
Нагадаємо, в 1047 Games визнали, що випустили Splitgate 2 занадто рано. Тому в липні повернули гру в «бету», провели скорочення, а також відключили сервери першої Splitgate, оскільки обслуговувати їх було занадто дорого. Втім, в серпні оригінал отримав підтримку P2P-мультиплеєра, щоб фанати могли продовжувати грати.
Чи вдасться 1047 Games виправити ситуацію? Поки що «бета» Splitgate 2 має змішані відгуки в Steam — позитивних рецензій лише 61 %. Спочатку сиквел вийшов на ПК (Steam, Epic Games Store, Microsoft Store), PlayStation і Xbox.


