Інді-студії Roach Games і Dream Sloth Games оголосили вікно релізу свого незвичайного проєкту. Рольова гра Kingdoms of the Dump, створена під натхненням від класики SNES, вийде в листопаді.
Автори — два колишніх прибиральники — придумали всесвіт, де герої живуть серед відходів. Головний персонаж, лицар-урна Дастін Бінслі, відправляється в подорож по п'яти з половиною королівствам Звалища. На нього чекають сутички з токсичною армією гримелінів, походи в небезпечні підземелля і битви з огидними чудовиськами.
Особливості гри:
Творці підкреслюють, що зробили гру з любов'ю і дякують бекерам, чия підтримка допомогла втілити їх задум.
Поринути в сміттєвий світ належить геймерам на ПК в Steam.


