Як і було обіцяно, сьогодні співробітники Sony Interactive Entertainment та IO Interactive провели обіцяну демонстрацію геймплею 007 First Light. Під час презентації розробники розкрили точну дату релізу — шпигунський екшен про молодого Джеймса Бонда стартує 27 березня наступного року.
Більша частина ролика тривалістю трохи більше 30 хвилин присвячена проходженню першої місії Бонда після становлення агентом МІ-6. Багато елементів ігрового процесу вже добре знайомі шанувальникам сучасної трилогії Hitman. Розробники заохочують скритний підхід до виконання завдань з використанням корисних гаджетів, але крім стелсу в грі передбачений і інтенсивний екшен з перестрілками, мордобоєм, погонями на автомобілях і так далі.
За час виконання завдань Бонд відвідає безліч різноманітних локацій. У першій місії герой проникає на шаховий турнір у Словаччині, а з другої половини ролика можна побачити фрагменти розкішного торжества в Кенсінгтоні. Як і в серії Hitman, гравці можуть самі вирішувати, як їм заманеться проходити те чи інше завдання.
Янн Роскелл (Yann Roskell), старший менеджер з глобальних комунікацій IO Interactive
На початку місії найважливіше — збір інформації. Бонд здатний підслуховувати розмови, красти ключі з кишень зазевавшихся охоронців і збирати єдину картину подій з безлічі шматочків на локації. У протагоніста також є обмежений ресурс у вигляді «інстинкту», який поповнюється в міру виконання завдань і усунення супротивників. Інстинкт витрачається на різні дії, такі як приманювання охоронців, обман когось, хто почав щось підозрювати, здійснення ідеального пострілу тощо.
За допомогою своїх гаджетів молодий агент здатний зламати систему камер, прорізати зачинені двері лазером і так далі. У міру проходження гравцям будуть

