У Konami визначилися з датою виходу мережевого PvP-режиму Fox Hunt для Metal Gear Solid Delta: Snake Eater. Анонс відбувся в рамках спеціального прямого включення з виставки Tokyo Game Show.
Fox Hunt являє собою змагальні хованки. Учасники матчів повинні знаходити і усувати один одного, використовуючи будь-які підручні засоби. В одній сесії одночасно можуть брати участь до дванадцяти гравців, однак, якщо вірити Konami, крос-плей поки не підтримується.
На вибір в Fox Hunt доступно два режими гри: «Виживання: Захоплення» і «Виживання: Вторгнення». Перший являє собою забаву в дусі «захоплення прапора», в якій користувачі повинні заволодіти певною кількістю жаб. Тим часом другий режим схожий на «королівську битву», де доведеться битися на ігровій території, що постійно зменшується.
Доступ до Fox Hunt відкриється 30 жовтня о 04:00 на всіх платформах, де доступна основна гра, — ПК, PlayStation 5 і Xbox Series.


