Студія Polyphony Digital розпочала набір співробітників для створення нової Gran Turismo. Схоже, робота над наступною частиною серії вже йде, хоча офіційного анонсу поки немає.
Зараз на сайті компанії відкрито 18 вакансій. Серед них — тестувальники, CG-художники та інші фахівці.
З повідомлення на сайті з вакансіями
З огляду на те, скільки часу зазвичай займає розробка нових частин серії, чекати релізу в найближчі роки навряд чи варто. Не виключено, що наступна гра з'явиться вже на PlayStation 6, а не на поточному поколінні консолей.
Нагадаємо, на PS5 поки що вийшла тільки Gran Turizmo 7, а PS4 свого часу і зовсім залишилася без повноцінної номерної частини — протягом життєвого циклу приставки з 2013 року на неї заглянула лише обрізана Gran Turismo Sport. GT7 ж з'явилася на консолі вже після завершення її активної підтримки і виходу 9 покоління пристроїв.

