Ще одна невдала гра-сервіс відходить у небуття — Sony зняла з продажу гоночний екшен Destruction AllStars. Про це повідомляють користувачі, які отримали повідомлення електронною поштою.
Мережеві служби гри вже відключені, а ось одиночні режими поки що доступні. Ключове слово — «поки що»: 25 листопада підтримка серверів буде припинена остаточно. Після цього грабельними залишаться лише аркадні випробування, причому навіть їхня функціональність не гарантована.
Нагадаємо, реліз Destruction AllStars відбувся в лютому 2021 року тільки на PlayStation 5. Гра присвячена автомобільним боям на аренах. Одна з основних геймплейних фішок — можливість покинути тачку і викрасти машину суперника.
Destruction AllStars не могла похвалитися особливою популярністю навіть на старті — гра зібрала неоднозначні відгуки, до того ж вийшла на зорі PS5, коли консоль ще не мала великої бази користувачів. Роботу студії Lucid Games не врятували ані роздача в PlayStation Plus, ані зниження ціни з $69,99 до $19,99.

