Генеральний директор PlayStation Studios Хермен Хюльст (Hermen Hulst) на сьогоднішній зустрічі з підлеглими заявив, що сюжетні одиночні ігри компанії виходитимуть виключно на PlayStation. Про це в соцмережі Bluesky повідомив журналіст Джейсон Шрайер (Jason Schreier).
Слова Хюльста підтверджують березневий репортаж Шрайера. Тоді, нагадаємо, репортер писав, що мережеві розваги від команд Sony продовжать з’являтися на сторонніх платформах, а ось ігри з акцентом на сюжет не покинуть PlayStation. Серед останніх — самурайський екшен Ghost of Yōtei, bullet hell-рогалик Saros і майбутній пригодницький бойовик Marvel’s Wolverine.
Чи піде Microsoft за прикладом Sony — поки що неясно. Повернення до ексклюзивності не виключено, однак Аша Шарма (Asha Sharma) лише нещодавно обійняла посаду глави XBOX — навряд чи вона вже збирається радикально змінювати курс.

