Гравці продовжують розкуповувати Resident Evil Requiem, як гарячі пиріжки. Про перевищення позначки у 7 мільйонів примірників повідомив гейм-директор Коші Наканіші (Koshi Nakanishi). Керівник також опублікував фото зі святковими тортами.
Нагадаємо, в середині березня Capcom хвалилася 6-мільйонним тиражем. Таким чином, за місяць з невеликим сюрвайвл-хоррор придбали мільйон людей.
Розробники ще дадуть нам привід знову запустити «Реквієм» — вони готують повноцінне сюжетне доповнення. Подробиць поки немає — ні про саме доповнення, ні про терміни його виходу.
Resident Evil Requiem продається на ПК (Steam, Epic Games Store), PlayStation 5, Xbox Series і Switch 2.

