Після низки чуток і витоків Capcom нарешті показала Леона Кеннеді в Resident Evil Requiem. Улюбленець фанатів серії стане другим ігровим персонажем.
Нагадаємо, події «Реквієму» стартують через 30 років після інциденту в Раккун-Сіті. Аналітик ФБР Грейс Ешкрофт важко переживає загибель матері і з головою занурюється в роботу. Зрештою героїня відправляється в занедбаний готель, щоб розслідувати загадкову смерть.
Під час церемонії нагородження The Game Awards 2025 ведучий Джефф Кілі (Geoff Keighley) згадав, що геймплей Requiem умовно розділений на дві частини — в епізодах за Грейс нас чекає страшний сурвайвл-хоррор, Леон же цього разу відповідає за екшен. Раніше, нагадаємо, стало відомо, що під час проходження можна буде перемикатися між ракурсами від першої та третьої особи.
Resident Evil Requiem з'явиться 27 лютого на ПК (Steam, Epic Games Store), PlayStation 5, Xbox Series і Switch 2.