Capcom привезла на gamescom 2025 геймплей Resident Evil Requiem. Короткий уривок присвячений пригоди протагоністки і її матері.
Дія «Реквієму» відбувається в Раккун-Сіті через 30 років після знищення міста. У головній ролі — співробітниця ФБР Грейс Ешкрофт. Вона важко пережила смерть матері і занурилася в роботу. Героїня відправляється в занедбаний готель, щоб розслідувати загадкову смерть.
Якщо вірити розробникам, Requiem — традиційний сурвайвл-хоррор: вам доведеться досліджувати локації, вирішувати загадки, битися і дбайливо витрачати ресурси. З незвичних для серії деталей — можливість вільно перемикатися між камерами від першої та третьої особи.
Повернення в Раккун-Сіті заплановано на 27 лютого 2026 року. Платформи — ПК (Steam), PlayStation 5 і Xbox Series.