У поточній версії екшн-шутера Marathon доступні матчі лише для одиночних гравців та для команд по три особи. Студія Bungie прислухалася до прохань спільноти та оголосила, що 18 березня о 19:00 розпочнеться тестування режиму для дуетів.
Гейм-директор Marathon Джо Циглер (Joe Ziegler) згадав такі деталі:
За словами Циглера, тестування — найкращий спосіб дізнатися, як новинка вплине на ігровий процес, і при цьому не витрачати надто багато ресурсів на доопрацювання режиму. Швидше за все, надалі Bungie продовжуватиме проводити подібні експерименти.
Нагадаємо, Marathon вийшла на ПК (Steam), PlayStation 5 та Xbox Series.
