Sony та Bungie не поспішають хвалитися показниками Marathon — мабуть, хвалитися особливо нічим. Про це пише й аналітик Ріс Елліот (Rhys Elliott) — за його даними, екшн-шутер стартував відносно скромно.
Фахівець наводить такі цифри:
Підрахунки Елліота підтвердив журналіст Forbes Пол Тассі (Paul Tsasi), посилаючись на джерела в Bungie. Обидва експерти сходяться на думці, що Marathon — це, звичайно, не фіаско рівня Concord, але й не гігантський хіт, на який, безсумнівно, розраховувала Sony. Проте, за словами Тассі, розробники продовжують працювати над сезонним контентом і не переглядають своїх планів — у всякому разі, поки що.

