Шведська студія Fatshark випустила чергове глобальне оновлення для свого кооперативного бойовика Warhammer 40,000: Darktide. Як можна здогадатися з назви, оновлення Beyond the Hive пропонує покинути межі Улья.
Основним нововведенням є ігровий режим «Експедиції» з механіками екшн-шутера. Слугам Імперіуму доведеться вийти за стіни Терціума і відвідати смертоносні пустки планети Атом Прайм. Під час PvE-експедицій потрібно досліджувати руїни в пошуках залишків технологій і битися з єретиками, щоб у підсумку покинути планету з здобиччю.
Кожен забіг обіцяє бути унікальним завдяки процедурній генерації земель. Сам режим відкривається в процесі проходження. Крім «Експедицій», автори підготували традиційні виправлення в балансі, кілька нових видів супротивників (серед яких лютий Вождь Огрів) та різні предмети.
Warhammer 40,000: Darktide доступна на ПК (Steam, Microsoft Store), PlayStation 5 і Xbox Series, а також за передплатою Game Pass. На сьогодні гра має понад 130 тисяч відгуків у магазині Valve, з яких 71 % є позитивними.
