Чотири роки тому Avalanche Studios анонсувала свою нову мережеву екшен-гру Contraband, яка цього літа канула в лету, так і не отримавши геймплейного трейлера. Через пару місяців користувачі Мережі виявили резюме одного з UI-художників. У ньому, крім усього іншого, були знайдені скріншоти інтерфейсу.
На представлених зображеннях геймери можуть оцінити загальну стилістику тайтла і частину меню. Як уже зазначалося раніше, Contraband була командною грою-сервісом у сеттингу південно-східної Азії 70-х років минулого століття. Гравцям пропонували об'єднуватися в групи по чотири бійці для подальшого виконання місій на різноманітних картах. Сам гейм-директор Омар Шакір (Omar Shakir) описував її як «кооперативний рай для контрабандистів» і «найамбітніший і видовищний проект в історії Avalanche Studios».
В даний час самі співробітники Avalanche стверджують, що гра не скасована, а лише заморожена, поки керівництво оцінює її перспективи. Проте ЗМІ вже пророкують Contraband остаточну загибель, враховуючи серію звільнень в компанії і досить негативний настрій з боку аудиторії.
Нагадаємо, Contraband втратила підтримку Xbox в результаті недавньої реструктуризації Microsoft, яка також спричинила скасування перезапуску Perfect Dark разом із закриттям студії The Initiative.


