Глава франшизи Battlefield Вінс Зампелла (Vince Zampella) розповів, що серія Call of Duty взагалі не існувала б, якби не конфлікт з видавцем Electronic Arts.
В інтерв'ю для GQ Зампелла прямо заявив: «Єдина причина, через яку з'явилася Call of Duty, — це те, що EA тоді були придурками».
На початку 2000-х Зампелла працював над Medal of Honor: Allied Assault у співпраці зі Стівеном Спілбергом (Steven Spielberg). Після суперечки з EA девелопер покинув компанію і в 2002 році заснував Infinity Ward, де і створив Call of Duty — шутер, який з часом затьмарив Medal of Honor.
Пізніше Зампелла повернувся в Electronic Arts після конфлікту з Activision. Легендарний девелопер став продюсером таких хітів, як Titanfall і Titanfall 2, Star Wars Jedi: Fallen Order і Apex Legends. Зараз він очолює роботу над Battlefield, нова частина якої вже стала гучним успіхом — в день релізу гру запустили майже 750 тисяч осіб одночасно.
Іронічно, що людина, яка стояла біля витоків франшизи Call of Duty, тепер керує тією самою серією, з якою колись змагалася його власна легенда.


