Хідекі Камія (Hideki Kamiya), творець Devil May Cry і Bayonetta, зізнався, що після відходу з PlatinumGames отримує від розробки ігор більше задоволення, ніж будь-коли раніше. За його словами, ключову роль у цьому зіграла нова команда і атмосфера у власній студії Clovers, яку він заснував трохи більше року тому.
В інтерв'ю Famitsu Камія згадує, що після розставання з PlatinumGames опинився в невизначеному становищі, але підтримка колег допомогла йому швидко повернутися в індустрію.
У Clovers він відчуває себе на своєму місці і може зосередитися на найважливішому — процесі створення ігор. Девелопер підкреслює, що тепер його головна мета — просто отримувати задоволення від роботи в такому оточенні.
Студія Clovers була офіційно відкрита в грудні 2024 року, а незабаром після цього на The Game Awards трудівники анонсували продовження Okami, над яким команда працює разом з Capcom.
З тих пір нас не радували новими подробицями про проект, проте Камія запевняє, що за лаштунками йде активна робота. За його словами, команда поступово збирається і вже зараз володіє «кращими можливостями для створення ігор».
Камія окремо відзначає довіру до колег і їх креативність. Він з нетерпінням чекає моменту, коли зможе показати публіці результат щоденної праці команди, і не приховує, що вірить у потенціал Clovers і майбутнє студії.


