Критики і прості геймери закидали FBC: Firebreak не найкращими відгуками, що могло неприємно позначитися на продажах гри. Однак кооперативний шутер доступний у підписках Sony і Microsoft, де більша частина користувачів напевно і випробувала тайтл. Завдяки цьому Remedy все ж є чим похвалитися.
У студії поділилися, що ввечері 25 червня аудиторія FBC: Firebreak переступила за 1 мільйон гравців. Мова безумовно не про продані копії проєкту.
Remedy
Якщо спиратися на оціночні дані від аналітичної фірми Ampere Analysis, найчастіше кооп-шутер запускали на консолях. На Xbox Series у FBC: Firebreak трохи менше 800 тисяч геймерів, а на PlayStation 5 — близько 541 тисячі.
У Steam, де гра поширюється тільки як преміальний тайтл за 40 доларів, набралося всього 54 тисячі геймерів. За відомостями від SteamDB, піковий онлайн у творіння Remedy так і залишився невисоким — трохи менше 2 тисяч осіб. Середня кількість гравців стрімко падає, і за останню добу у FBC: Firebreak в Steam не набралося і 200 одночасних користувачів.
Розробники вже визнали свої промахи і пообіцяли внести зміни в гру, щоб зробити її кращою. Наприклад, перші години в шутері зроблять цікавішими, а процес прокачування прискорять.


